Agata Skaruz

logopeda / surdologopeda, rozwój i edukacja małego dziecka

niedziela

27

kwiecień 2014

2

KOMENTARZY

Lekki post

Autor . Kategoria: Moda, Ogólna. Odsłon: 3 747

27 kwietnia 2014
SONY DSC

Jeszcze niedawno narzekałam na to, że jest zima, że trzeba zakładać kilka warstw ubrań wychodząc na zewnątrz. Nasze spacery skróciły się o połowę i czas wybierania gdziekolwiek wydłużył się dwukrotnie biorąc pod uwagę zakładane czapy, rękawiczki, szaliki, ciężkie buty  i rajstopy pod spodnie. Śmiało mogłybyśmy z Marysią znaleźć się na plakatach Michelina zamiast tego znanego pompowanego ludzika :) Całe szczęście ten okres już za nami a ja się cieszę, że od miesiąca chodzę w lekkich balerinach i nawet jak było kilka chłodniejszych dni, to o zmianie butów na cieplejsze nie było już mowy. Ja już przywitałam wiosnę i tak łatwo jej z rąk nie wypuszczę! Moja szafa też poczuła powiew wiosny, szukam jeszcze tylko odpowiednich butów. Mam słabość do jasnych. Tak jak moja mama i siostry. Każda z nas ma nieco inny styl ubierania, są rzeczy, których ja osobiście bym nie kupiła, ale jak zobaczę je na nich, to przekonuję się i oswajam np.z tuniką mamy, czy koszulą jednej czy drugiej siostry. Są jednak pewne ubranka, które idealnie trafiają w nasze gusta. To ubranka Marysi.

Przyszło mi na myśl, że jeśli chcecie się odchudzić, to zacznijcie od swojego portfela, konta. Zobaczycie, jaka to fajna, przyjemna dieta. Zakupy bez trudu i wysiłku pozbawią Was każdej nadwagi/nadwyżki. Większość (Pań) chyba wie o czym ja mówię…?

Znacie markę Mayoral? W Siedlcach jest mały sklepik, w którym można kupić prawdziwe cudeńka. Można też bardzo odchudzić swój portfel wraz z wiosną. Ja już to zrobiłam ;) Poniżej Maria w tunice Mayoral. Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia.  Brzoskwiniowa, z koronkowymi wstawkami, złotym suwakiem. Idealnie łączy się z kremowymi spodniami i złotymi emelami. Niestety nie udało się uchwycić Marysi w całości, ale samą tunikę możecie śmiało obejrzeć. W rzeczywistości ma bardziej nasycony kolor. Mówię Wam, piękna jest!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 Comments

  1. caramel and white

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, zapisz się aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach. Twój adres nie będzie nigdzie publikowany!