Agata Skaruz

logopeda, neurologopeda i surdologopeda, rozwój i edukacja małego dziecka

Zwolnij tempo wiosną

Autor . Kategoria: Moda, Ogólna. Odsłon: 6 615

1 kwietnia 2014
SONY DSC

Za nami leniwy weekend, ale za to wyjątkowo owocny w spotkania. Udało nam się nadrobić zaległości towarzyskie. Tak po prostu. Jeszcze nie było czuć bieganiny przed Świętami, kiedy to zawsze jest coś pilnego do zrobienia i załatwienia. Nie trzeba było się nigdzie spieszyć, planować, organizować. Ot, zwyczajne luźne dni spędzone w miłym towarzystwie.

Przez cały ubiegły tydzień Marysia korzystała ze spacerów bez wózka, spacerówka teraz odpada, bo Ona wszędzie chce chodzić sama. Wszystko Ją ciekawi, każdy patyk napotkany na drodze, listek zwiędły, każdy kamień jest dla niej skarbem!  Czasami już chciałabym iść dalej, przyspieszyć, ale zaraz myślę: „po co? kiedy będzie na to czas jak nie teraz?. Kiedy wrócę do pracy i będę biegała jak wszyscy dookoła?.” Więc cierpliwie pokazuję, opowiadam, przyglądam się wszystkiemu jak Ona. A znacie może wierszyk Danuty Wawiłow „Szybko”? Jeśli nie,  to odsyłam do niego. Kto zna, ten wie o co chodzi. A u nas wszystko wolno :)

Długie te nasze wyprawy. Chłoniemy każdy promyk słońca, łapiemy energię na cały dzień a wracamy do domu tylko po to, żeby coś zjeść, zmienić pieluchę i… w drogę!

Jedyne z czym teraz muszę się zmierzyć to szybki obiad żeby jak najprędzej udało nam się wyjść z domu :) Wieczorem przetwarzam cały dzień, opowiadam Mężowi co się u nas działo, oglądam i wybieram zdjęcia. Nie mam czasu na rozpisywanie się, bo nasza Córka śpi krótko! Oj, nie lubi tracić czasu na sen… I od samiutkiego początku tak było :)

Marysia ma na sobie:

płaszczyk Next – sh

spodnie Zara

buty Emel

czapkę H&M

apaszkę z moich zbiorów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 Comments

    • Agata Skaruz
  1. MK
    • Agata Skaruz

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, zapisz się aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach. Twój adres nie będzie nigdzie publikowany!