Agata Skaruz

logopeda, neurologopeda i surdologopeda, rozwój i edukacja małego dziecka

Dziewczynka!

Autor . Kategoria: Moda, Ogólna. Odsłon: 7 173

16 czerwca 2014
SONY DSC

Dokładnie pamiętam kiedy dowiedziałam się, że to będzie dziewczynka.  A kiedy się dowiedziałam, to byłam do bólu szczęśliwa! Imię dla dziewczynki mieliśmy wybrane niemal od początku. Przypadek…? Przyznam się (po cichu), że marzyłam o dziewczynce.Zwłaszcza, że w najbliższej rodzinie jest zdecydowana przewaga chłopców. A ja będąc w ciąży już oglądałam te wszystkie wystawy sklepowe, wertowałam internety, obserwowałam małe brzdące na ulicach. I sobie wymarzyłam.

Długo się ukrywała przed nami. Oj, długo. Problemów z kompletowaniem wyprawki nie było, bo róż i tak nie bardzo wchodził w grę.  Co prawda mamy w szafie kilka rzeczy w tym odcieniu, ale jest ich zdecydowanie mniej niż u przeciętnej dziewczynki w wieku od  0-7. Chociaż… może się to niebawem zmienić.

Kiedy Marysia towarzyszyła mi jakiś czas temu przy zakupie legginsów, to oszalała na punkcie różowych. Cóż, kupiłam je. Ale oprócz różowych wzięłam też niebieskie w groszki. Póki jeszcze mam wpływ na to jak Marysia wygląda, to wybieram dla niej dużo różnych kolorów. Poza różem istnieje przecież cała paleta niesamowitych barw, po co więc ograniczać się do tego jednego?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 Comments

  1. ania
  2. MK
    • Agata Skaruz
    • Agata Skaruz
  3. Asia J.
    • Agata Skaruz

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, zapisz się aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach. Twój adres nie będzie nigdzie publikowany!