Agata Skaruz

logopeda / surdologopeda, rozwój i edukacja małego dziecka

piątek

17

Październik 2014

5

KOMENTARZY

Zabawy rozwijające dla małych dzieci

Autor . Kategoria: Ogólna. Odsłon: 2 319

17 października 2014
fb_plakat2b_A4

Długo go szukałam, długo nie mogłam znaleźć, ale już jest!!! Jest takie miejsce, do którego mogą przyjść rodzice ze swoimi dziećmi po to by wspólnie bawić się i… edukować. Bardzo, bardzo się cieszę, że Logo – Chatka organizuje edukacyjne warsztaty dla dzieci już od pierwszego roku życia!

To jest to o czym marzyłam. Bardzo mi brakowało kontaktu z innymi mamami, które tak jak ja zostały w domu, by móc zajmować się swoim maluchem. Zawsze starałam się tak organizować Marysi czas, aby jak najwięcej skorzystała z mojej stałej obecności, aby jak najlepiej się bawiła, wszechstronnie się rozwijała, ale pewnych rzeczy nie byłam jej w stanie (siłą rzeczy…) zapewnić.  Mam na myśli towarzystwo innych dzieci. Plac zabaw i spotkania ze znajomymi i ich latoroślami to nie to samo co np. przedszkole, w którym dziecko uczy się życia w dużej społeczności. Na przedszkole moje dziecko jeszcze za małe, ze żłobka nie chciałam korzystać, więc szukałam ciekawych rozwiązań. Nie było ich aż do teraz. Ja zacieram ręce i szykuję się do spotkania. Już się nie mogę doczekać samych nowości, wymiany doświadczeń z innymi rodzicami, rozmów z kawką w tle.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych z Siedlec i okolic na warsztaty edukacyjne w Logo – Chatce. Wszystkie informacje można uzyskać u p. Justyny  pod nr tel.  505 845 734

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 Comments

    • Agata Skaruz
    • Agata Skaruz
    • Agata Skaruz

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, zapisz się aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach. Twój adres nie będzie nigdzie publikowany!