Agata Skaruz

logopeda / surdologopeda, rozwój i edukacja małego dziecka

czwartek

20

sierpień 2015

7

KOMENTARZY

Zabawki z drugiej ręki

Autor . Kategoria: Logopedia, Ogólna. Odsłon: 5 246

20 sierpnia 2015
SONY DSC

Jak mam wolny czas, to lubię sobie poszperać w lumpeksach. Czasami oprócz ciuchów można znaleźć w nich bardzo fajne zabawki i gry dla dzieci. Ja zaczęłam gromadzić różne pomoce, kiedy rozpoczęłam swoją pierwszą pracę. Od tamtego czasu uzbierał mi się z tego całkiem pokaźny grajdołek…

Mam w swoich pracowo – domowych zbiorach z second handów klocki konstrukcyjne, kolorowe pionki, różnego rodzaju kostki do gry, gry pamięciowe memory, książki oraz układanki i puzzle w niemal idealnym stanie. Kiedyś nawet kupiłam taką lalkę Roszpunkę za jakieś śmieszne pieniądze. Ostatnio kupiłam układankę do ćwiczeń przeciwieńśtw. Układanka była zaklejona, więc nie mogłam dokładnie sprawdzić, ale pani sprzedająca zapewniła mnie o tym, że zawiera komplet elementów. Zaufałam jej, chociaż opakowanie nie wyglądało dobrze. W środku znajdowały się bardzo solidne, bo z twardej tektury, pięknie ilustrowane 2-elementowe puzzle. Teraz ćwiczymy z Marysią przeciwieństwa po polsku, ale za jakiś przyjdzie pora na poszerzanie słownictwa angielskiego. Wtedy będą po raz kolejny zdawać egzamin w naszym domu.

Za tę zabawkę, która mnie i Marysi bardzo się spodobała zapłaciłam 13 zł!

A Wam zdarza się znaleźć coś ciekawego w second – handach? Bo ja wizytę w takim miejscu zawsze traktuję jak ciekawą przygodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 Comments

  1. Ola
    • Agata Skaruz

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, zapisz się aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach. Twój adres nie będzie nigdzie publikowany!